Korepetycje z angielskiego to dość popularny sposób przyswojenia tego języka. Nic dziwnego – taka forma nauki ma wiele zalet, dzięki którym jest o wiele atrakcyjniejsza i skuteczniejsza od np. nauki w szkole.

Pierwszą zaletą, którą można tu wymienić jest indywidualne podejście nauczyciela do ucznia. To fraza, którą często wymienia się w reklamach tego typu usług. Co ona w praktyce oznacza? Przede wszystkim całkowite poświęcenie uwagi nauczyciela uczniowi, co daje temu drugiemu komfort w zadawaniu ewentualnych pytań i rozwiewaniu wątpliwości. Jeśli jeszcze do tego nauczyciel obdarzony jest wystarczającą dawką cierpliwości, mamy do czynienia z idealną interakcją nauczyciel-uczeń.

korepetycje

Po drugie, co wynika właśnie z tego indywidualnego podejścia, korepetycje dają możliwość dobrania programu nauki do potrzeb danego ucznia i konsultowania z nim tego programu, tak by obie strony były usatysfakcjonowane. Co więcej, korepetytor angielskiego nie musi ograniczać się do materiałów narzuconych mu przez ministra edukacji, a może korzystać z bardzo bogatych materiałów dostępnym w księgarniach językowych i w Internecie. Tutaj wszystko zależy od inwencji samego nauczyciela języka obcego i jego kwalifikacji.

Po trzecie, zajęcia prowadzone są najczęściej w domowej, bezstresowej atmosferze, która sprzyja skupieniu wyłącznie na nauce, tak, że nawet ci najbardziej roztargnieni uczniowie mają szansę przyswoić odpowiednią dawkę wiedzy.

Po czwarte, bardzo często cena takich zajęć jest niższa niż ta oferowana przez szkoły językowe np. w Świdnicy, a jeżeli korepetycje prowadzone są przez wykwalifikowanego i doświadczonego nauczyciela, takie zajęcia nie są porównywalnie na niższym poziomie.

Zachęcam więc do poznawania języka obcego i pogłębiania swoich kompetencji językowych właśnie dzięki profesjonalnie prowadzonym korepetycjom. Ofertę właśnie takich korepetycji prowadzonych dla uczniów z terenu Świdnicy, Świebodzic, Wałbrzycha i okolic  znajdziesz tu – korepetycje angielski Świdnica lub pod numerem telefonu 509904198

… a w wolnym czasie zapraszam na moje zajęcia zumby w Świdnicy – www.zumba.swidnica.pl

Monika Matykiewicz Autor wpisu: Monika Matykiewicz
Tłumacz języka angielskiego
W sprawie wyceny tłumaczenia proszę o kontakt pod adresem e-mail: monika@frogtranslation.com