Korepetycje z języka angielskiego

Korepetycje z angielskiego to dość popularny sposób przyswojenia tego języka. Nic dziwnego – taka forma nauki ma wiele zalet, dzięki którym jest o wiele atrakcyjniejsza i skuteczniejsza od np. nauki w szkole.

Pierwszą zaletą, którą można tu wymienić jest indywidualne podejście nauczyciela do ucznia. To fraza, którą często wymienia się w reklamach tego typu usług. Co ona w praktyce oznacza? Przede wszystkim całkowite poświęcenie uwagi nauczyciela uczniowi, co daje temu drugiemu komfort w zadawaniu ewentualnych pytań i rozwiewaniu wątpliwości. Jeśli jeszcze do tego nauczyciel obdarzony jest wystarczającą dawką cierpliwości, mamy do czynienia z idealną interakcją nauczyciel-uczeń.

korepetycje

Po drugie, co wynika właśnie z tego indywidualnego podejścia, korepetycje dają możliwość dobrania programu nauki do potrzeb danego ucznia i konsultowania z nim tego programu, tak by obie strony były usatysfakcjonowane. Co więcej, korepetytor angielskiego nie musi ograniczać się do materiałów narzuconych mu przez ministra edukacji, a może korzystać z bardzo bogatych materiałów dostępnym w księgarniach językowych i w Internecie. Tutaj wszystko zależy od inwencji samego nauczyciela języka obcego i jego kwalifikacji.

Po trzecie, zajęcia prowadzone są najczęściej w domowej, bezstresowej atmosferze, która sprzyja skupieniu wyłącznie na nauce, tak, że nawet ci najbardziej roztargnieni uczniowie mają szansę przyswoić odpowiednią dawkę wiedzy.

Po czwarte, bardzo często cena takich zajęć jest niższa niż ta oferowana przez szkoły językowe np. w Świdnicy, a jeżeli korepetycje prowadzone są przez wykwalifikowanego i doświadczonego nauczyciela, takie zajęcia nie są porównywalnie na niższym poziomie.

Zachęcam więc do poznawania języka obcego i pogłębiania swoich kompetencji językowych właśnie dzięki profesjonalnie prowadzonym korepetycjom. Ofertę właśnie takich korepetycji prowadzonych dla uczniów z terenu Świdnicy, Świebodzic, Wałbrzycha i okolic  znajdziesz tu – korepetycje angielski Świdnica lub pod numerem telefonu 509904198

… a w wolnym czasie zapraszam na moje zajęcia zumby w Świdnicy – www.zumba.swidnica.pl

Korepetycje z angielskiego Świdnica
Tagi wpisu: język angielski korepetycje, korepetycje angielski, korepetycje w domu, korepetycje w Świdnicy, korepetycje z angielskiego, Korepetycje z języka angielskiego, korepetycje z języka obcego, korepetytor angielski Świdnica, nauka języka angielskiego, nauka języka obcego, profesjonalne korepetycje angielski, szkoła językowa w Świdnicy, tanie korepetycje, zajęcia z angielskiego

Komentarze

  1. Prawda. Jest przekonanie, że nauczyciel powinien otworzyć mózg i wlać całą wiedzę, a uczeń specjalnie się wysilać nie musi. Ale możemy to próbować tylko zmienić.

  2. Dopiero poznaję Świdnicę:) To prawda korepetytor może korzystać z wielu materiałów i dostosowywać program do ucznia. Ale niestety czy też stety samo zaangażowanie nauczyciela nie wystarczy. Współpracować muszą obie strony (uczeń i nauczyciel).

  Dodaj komentarz

O mnie

tłumaczenia z aniglskego
profesjonalny tłumacz angielskiego monika@frogtranslation.com
+48 509 904 198
facebook.com/Frogtranslation
www.tlumaczenia-pisemne.pl

profesjonalny tłumacz 2010-2011 - Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej
- podyplomowe studium przekładu
2007-2009 - Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu
- magister filologii angielskiej
2004-2007 - Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Wałbrzychu
- licencjat filologii angielskiej
Tłumaczenie z ang na polski i z pol na angielski Uniwersytet Warszawski • Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie • Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie • Uniwersytet Wrocławski • Politechnika Wrocławska • Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu • Wydawnictwo Mateusza.pl • Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie • Uniwersytet Warmińsko-Mazurski • Wydawnictwo Triglav - zobacz więcej...
tanie tłumaczenia Tłumaczeniem zajmuję się już prawie 20 lat. Stale współpracuję z uczelniami wyższymi i ich pracownikami. Przetłumaczyłam na język angielski kilkadziesiąt książek, setki artykułów naukowych oraz tysiące tekstów użytkowych. Prowadziłam wykład na konferencji językowej dotyczący błędów tłumaczeniowych. Moją specjalizacją są teksty naukowe, techniczne, literackie i użytkowe. - zobacz więcej...
opinie

Pragnę zarekomendować Państwu tłumaczenia Pani Moniki Matykiewicz z Biura Tłumaczeń FROGTRANSLATION. Tłumaczka przełożyła dla mnie (z j. polskiego na j. angielski) kilka specjalistycznych tekstów z zakresu filozofii. Jakość tłumaczeń była bardzo wysoka.

— dr Mariusz Ciszek – Zakład Filozofii i Socjologii Polityki Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach

zobacz więcej opinii...

Formularz kontaktowy  Opcjonalnie - załącz plik z tekstem:

  Facebook

  Ostatnie wpisy

  • Przekład rozwijających książek dla dzieci
   Jednym z moich tłumaczeń książek dla dzieci z angielskiego na polski jest pozyc...
  • Przekład komiksu na język angielski na zlecenie autora
   Jakiś czas temu dowiedziałam się, że komiks Kariny Zając, który tłumaczyłam na ...
  • Tłumaczenie historii biblijnych dla najmłodszych z angielskiego na polski
   Dzięki Wydawnictwu Diecezjalnemu i Drukarni w Sandomierzu miałam okazję uczestn...
  • Przekład książeczek dla małych dzieci o tematyce chrześcijańskiej: przekazywanie wiary poprzez słowa
   Jedną z gałęzi mojej działalności jako tłumacza języka angielskiego jest współp...
  • Nowy porządek świata i globalistyczny rząd: wyzwania tłumaczenia z angielskiego na polski
   Dzięki zaufaniu, jakim obdarzyła mnie Pani Urszula Klimko z Wydawnictwa Vin Ros...

  Komentarze

  • Best Text - tłumaczenia tekstów naukowych - "W angielskiej wersji tłumaczenia, w tym prac magisterskich i doktorskich, zwykle otrzymuje się o 10-15 procent więcej słów niż w…"
   Tłumaczenie streszczenia pracy doktorskiej
  • Joanna - "Czy znalazłeś kogoś chętnego do pomocy? Joanna"
   Tłumaczenie poezji
  • Aniaa - "zwłaszcza kiedy tłumaczy na niewłaściwy czas"
   Czy translator dobrze tłumaczy?
  • Monika Matykiewicz - "Proszę o przesłanie tekstu na monika@frogtranslation.com, aby uzyskać bezpłatną wycenę"
   Tłumaczenie poezji
  • tomaszk - "Cześć! Zapraszam do rejestracji na portalu który stworzyłem: http://znajdztlumaczy.pl/ To nowy portal ze zleceniami i ogłoszeniami tłumaczy. Zapraszam do korzystania…"
   Tłumaczenie Biblii